Із нагоди відзначення Всесвітнього дня читання вголос у Мартинівському ліцеї провели святковий захід.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію Мартинівського ліцею.

Вже протягом 11 років у різних країнах світу відзначається Всесвітній день читання вголос. Учасники акцій, присвячених цьому дню, обирають книжку на свій смак, знаходять зацікавлену аудиторію і просто читають вголос. Цю ініціативу вже підхопили мешканці 173 країн. Цьогоріч Всесвітній день читання вголос відзначали на 5-го лютого.

«Свято спрямоване на те, щоб спонукати молоде покоління до читання книжки вголос разом із другом або друзями, обговорювати зміст твору, ділитися враженнями та думками стосовно прочитаного. В цілому, свято має надихати дітей і дорослих просто більше читати і спілкуватися між собою.

Долучитися до святкування Всесвітнього дня читання вголос можна за допомогою 4-х простих кроків: оберіть книжку; знайдіть зацікавленого друга/друзів; читайте вголос; сфотографуйте найцікавіші моменти та розмістіть фото у соціальних мережах із мітками
#WorldReadAloudDay #Всесвітній_день_читання_вголос #Читаємовголос.

Пропонуємо всім учням нашого ліцею приєднатися до цієї ініціативи разом з батьками, бабусями, дідусями та меншими братиками та сестричками! Почитайте разом та надішліть нам фото!
Ми поширемо ваші фото на шкільному сайті, а автори найцікавіших фото отримають подарунки!», - зазначено у повідомленні Мартинівського ліцею.

Світлина від Мартинівський ліцей.

Світлина від Мартинівський ліцей.

Світлина від Мартинівський ліцей.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що районний будинок культури опинився під загрозою існування.