Урочистий захід відбувся сьогодні за участі голови Черкаської обласної державної адміністрації Олександра Скічка та заступника голови Черкаської обласної ради Сергія Лісового.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради.

Двадцять чотири новеньких авто значно покращать якість надання медичної допомоги всім, хто цього потребує, та забезпечать вчасний доїзд до місця виклику.

«Швидкі» типу «А», «В» та «С» на базі Citroеn Jumper мають усе необхідне медичне устаткування й готові одразу стати до роботи. Автівки обладнані сучасною апаратурою відповідно до європейських стандартів. Загальна сума, яку витратили на придбання автомобілів, становить 59 мільйонів 565 тисяч гривень.

Розподіляли автівки на кожний підрозділ, зважаючи на географію, територію обслуговування, зони обслуговування, рельєф доріг і якість дорожнього покриття. Відтак, спецтранспорт отримали бригади екстреної медичної допомоги у різних куточках Черкаської області. Зокрема, три автівки отримали медики Сміли та Умані, дві – Звенигородки. Золотоноша, Чорнобай, Іркліїв, Чигирин, Городище, Лисянка, Ватутіне та Христинівка – отримали по одному автомобілю. Ще вісім автівок отримали медики міста Черкаси.

На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять, люди гуляють, взуття та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та на відкритому повітрі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за добу на Канівщині виявили 2 нові випадки захворювання на COVID-19.