До поліцейського офіцера громади Віталія Степанця надійшло звернення від жителів одного з сіл громади про те, що жителька вказаного села здійснює виготовлення та продаж продуктів самогоноваріння (самогону).

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Прибувши на місце, було виявлено апарат для виготовлення самогону, який знаходився просто на подвір'ї та самогон, який було вилучено та знищено. Відносно жінки складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення та за вказані дії їй загрожує накладення штрафу.

«Слід зазначити, що останнього часу побільшало випадків отруєння неякісними спиртними напоями, в тому числі продуктами самогоноваріння. А відволікати лікарів, правоохоронців та інших критичних працівників від допомоги нашим воїнам під час війни на боротьбу з самогоноварінням - це недозволена розкіш.

Тож закликаємо громаду бути свідомою і надійно тримати тил, не порушуючи законів, правил та соціальних норм», - зазначено у повідомленні.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що контррозвідка СБУ викрила на Черкащині колишнього військового Генштабу ЗСУ на проросійській пропаганді (фото).