Днями свій 90-річний ювілей  відзначила корінна жителька села Мартинівка Мандрика Катерина Андріївна.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Жінка - корінна жителька села Мартинівка, яка проживає в цьому селі і на даний час. Закінчила Мартинівську школу. По її закінченню вступила до Маслівського аграрного технікуму, де отримала освіту агронома. За своєю спеціальністю ніколи не працювала.

Свою трудову діяльність ювілярка розпочала на колишньому Мартинівському цукровому заводі, де й пропрацювала табельником, аж до виходу на заслужений відпочинок. В далекому 1952 Катерина Андріївна одружилася. Має 3 дітей, 5 внуків та 4 правнуків. На даний час проживає сама. Її часто навідують рідні. Серед односельців користується повагою, характеризується як дуже хороша людина. В свої тепер уже 90 років її оселя та подвір’я м мають дуже охайний вигляд.

З такою поважною датою привітати ювілярку завітали представники Степанецької ОТГ, в. о. старости Мартинівського старостинського округу – Алла Бусля та бібліотекар Мартинівської сільської бібліотеки – Алла Куцокінь, подарували ювілярці добрі слова та теплий подарунок на згадку. В свої 90 років Катерина Андріївна зустріла гостей з посмішкою та хорошим, бадьорим настроєм, побажала всім міцного здоров’я та подякувала за приємний візит та подарунок.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що із 1 грудня фахівці Канівського відділу пенсійного фонду проведуть перерахунок пенсій.