Днями Канів отримав благодійну допомогу у вигляді медичного препарату Лоприл Босналек, який препарат призначають тим, хто має серцево-судинні захворювання, проблеми з підвищенням артеріального тиску.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Відтак, відбулося засідання тимчасової контролюючої комісії при виконавчому комітету Канівської міської ради з питань взаємодії з благодійними організаціями з приводу розподілу ліків між організаціями та установами та налагодження механізму їх передачі жителям міста.

Протягом 2016-2017 років Канів активно співпрацював у цьому напрямі з Благодійним фондом «ФармВарта».

«За півтора року жителям міста було роздано лікарських засобів на загальну суму близько 6 млн.грн. Нині намагаємося цю роботу з благодійними організаціями відновити», - наголосив голова тимчасової контролюючої комісії, керуючий справами виконавчого комітету Володимир Святелик.

Так, цього разу від благодійників надійшло 2820 упаковок препарату Лоприл Босналек на загальну суму 155 100 гривень.

Для отримання ліків необхідно звернутися до Канівського Центру первинної медико-санітарної допомоги та отримати рецепт у свого сімейного лікаря. Після - відвідати Канівський територіальний центр, де й зможете безкоштовно одержати ліки.

«Без рецепта ці медикаменти не відпускаються. Усі сімейні лікарі будуть поінформовані. Маємо протягом двох тижнів роздати ці ліки усім, хто їх потребує», - наголосив Володимир Святелик.  

Також частину ліків буде розподілено між відділом невідкладної допомоги Канівської ЦРЛ та фельдшерськими пунктами, що розташовані на території Канівського району. 

Окрім того, найближчим часом очікуємо ще одну партію ліків.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 60 мешканців Келеберди отримали безкоштовну консультацію у медиків (фото).