З початком весняно-літнього сезону споживання питної води приватним сектором значно збільшується, адже власники присадибних ділянок використовують її для поливу городів, клумб, теплиць тощо. Тож через велику кількість одночасно працюючих водорозбірних точок, тиск в мережі різко знижується, відбувається розбалансування гідравлічного режиму.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію КП «Управління ВКГ».

Відтак комунальне підприємство змушене  підвищувати тиск в мережі до критичних величин, що буде призводити до збільшення поривів на водогонах.

«Велике прохання до всіх мешканців міста використовувати питну воду раціонально. При можливості використовуйте для поливу дощову воду та застосовуйте технології, які дозволяють заощаджувати воду. Наприклад крапельний полив.

Ми маємо надію, що споживачі води віднесуться з розумінням та будуть економно використовувати воду для поливу, а також не робити несанкціонованих підключень до мережі. У випадку виявлення підключення до водогону поза лічильником підприємство вимушено буде накладати штрафи.

Також прохання своєчасно сплачувати комунальні послуги, при можливості користуючись інтернет-банкінгом. Підприємство потребує коштів на пальне і матеріали, вартість яких зросла. Це забезпечить стабільну роботу водоканалу та своєчасну ліквідацію аварій на водопровідних мережах», ˗ йдеться у повідомленні КП «Управління ВКГ».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що отримати допомогу по безробіттю тепер можна за спрощеною процедурою.