У Міжнародний день людей похилого віку та День ветеранів до стаціонарного відділення Канівського територіального центру надання соціальної допомоги населенню села Степанці завітали гості із подарунками.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Степанецької громади.

До мешканців терцентру завітали заступник голови РДА Анатолій Дурицький, начальник управління соціального захисту населення Канівської РДА Анатолій Нечипоренко, директор Канівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Микола Дурицький та його заступник Валерія Дорошенко, секретар Степанецької сільської ради Наталія Вовчинська.

До всіх привітань приєднались колектив місцевого будинку культури та діти Степанецького ліцею, які завжди з радістю приймають участь у заходах Територіального центру. Вони приготували чудову концертну програму, яка викликала дуже теплі та приємні емоції у присутніх.

У цей день всі присутні ветерани та люди похилого віку отримали подарункові набори - косметичні засоби, передані МБФ Let's help, та гостинчики від школярів.

Після урочистих заходів підопічним відділення було організовано святковий обід. Тож, в цей день серця цих людей були зігріті любов’ю та турботою, адже наш святий обов’язок піклуватися про старше покоління і вчити цьому наших дітей.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що більше ста старожилів, які проживають на території Канівської ОТГ, отримали подарунки.