Представники Миронівської птахофабрики завітали до стаціонарного відділення територіального центру з надання соціальних послуг Степанецької ОТГ та поздоровили його мешканців. В якості подарунків всі підопічні отримали набори солодких смаколиків.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Між птахофабрикою та терцентром вже давно склалися теплі дружні партнерські відносини, результатом яких стало чимало проєктів з покращення побутових умов у закладі. Крім того, вже багато років підприємство щомісяця виділяє продукцію власного виробництва для харчування стареньких.

Загалом нині тут проживає понад 25 мешканців. Практично всі – в поважному віці та з проблемами зі здоров’ям, тож вони потребують постійної уваги й допомоги. І цього їм точно не бракує, адже у відділенні працює чудовий колектив добрих та чуйних людей.

 «Завдяки команді працівників стаціонару, всього терцентру та підтримці наших постійних партнерів і благодійників, наші мешканці почуваються в комфорті й затишку, що дуже важливо у їх віці», – поділився очільник терцентру Анатолій Нечипоренко.

На зображенні може бути: дерево та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 7 людей, люди сидять та у приміщенні

На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, люди сидять та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Бобрицькій громаді відкрили відразу два проекти-переможці конкурсу мікрогрантів від БФ «МХП – Громаді» (фото).