Під час судових засідань було встановлено, що житель Курилівки здійснював збут наркотичних речовин.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури.

Так, 31 липня 2018 року Канівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України відносно жителя Канівського району.

У ході судових засідань встановлено, що вказана вище особа, в кінці серпня 2016 року, перебуваючи в центрі с. Курилівка Канівського району Черкаської області, діючи умисно, протиправно, незаконно придбала, шляхом зривання, верхівкової частини дикорослої рослини коноплі, які при собі переніс у кишені до місця свого проживання, де залишив їх у сараї для сушіння та в подальшому подрібнив, і таким чином виготовив згідно висновків експерта особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено – канабіс загальною масою 3,360 г., який зберігав з метою збуту у підсобному приміщенні до моменту виявлення та вилучення працівниками поліції.

В подальшому дана особа 16.06.2018 перебуваючи в с. Курилівка Канівського району Черкаської області, діючи умисно, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння, незаконно збула частину раніше виготовленого ним згідно висновку експерта особливо-небезпечного наркотичного засобу обіг якого заборонено – канабіс масою 0,740 г., шляхом безоплатної передачі особі.

Завдяки принципової позиції прокурорів Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури під час підтримання публічного обвинувачення, Канівським міськрайонним судом Черкаської області засуджено вказану вище особу до реальної міри покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що жительку Канівщини, яка вирощувала коноплю, засуджено до двох років обмеження волі.