Для роз’яснення мешканцям ОТГ Канівського району напрямків діяльності служби зайнятості, послуг, які надаються та перспектив для працевлаштування, фахівці Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості спільно з представниками Канівського відділу обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Черкаській області днями провели виїзну акцію в с. Келеберда Ліплявської ОТГ.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Під час заходу мешканці села дізнались про послуги служби зайнятості: можливості професійного навчання, в тому числі шляхом отримання ваучера для підвищення конкурентоспроможності осіб старше 45 років, щодо участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру. Бажаючим отримати професію за сприяння служби зайнятості було презентовано мережу навчальних закладів, серед яких і центри професійно-технічної освіти ДСЗ, на базі яких можна здобути актуальні на ринку праці робітничі професії.

Жителі громади, які відвідали захід, мали змогу ознайомитись з актуальними вакансіями від роботодавців Канівщини та інших регіонів. Фахівці філії презентували присутнім електронні сервіси служби зайнятості із надання соціальних послуг громадянам з використанням Інтернет-технологій.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для АТОвців організували зустріч із керівником Центру безоплатної правової допомоги.