На Черкащину насуваються активні атмосферні фронти із Західної Європи, тож на розігріту поверхню надійде атлантична прохолода. Контраст температур зумовить комплекс небезпечних погодних явищ: грози, град, шквали та навіть смерчі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.  

Основна порція негоди пройде сьогодні, а на завтра залишаться окремі грозові осередки. Вітер зміниться свій напрямок на північно-західний і температурний фон спаде, стане дещо свіжіше. Температура вночі в межах 12-17º, вдень 24-29º.

У другій половині тижня погодою керуватимуть антициклони, тому на нас чекає стійка та спекотна погода. Надлишок вологи на фоні високих температур може створювати «задуху» - жарке, гаряче повітря, сповнене випаровувань. Температура вночі 15-20º, вдень 28-33º.

Вода у Дніпрі програлася до +26º. Висока температура повітря та води вже спровокували на окремих ділянках мілководдя цвітіння водоростей.

Наближається пора жнив, за прогнозом в перші 10 днів липня стійкої погоди чекати не варто. Циклони, які рухаються по північним широтам будуть і надалі провокувати утворення у нашому добре прогрітому регіоні осередки гроз.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що у Каневі провели сімейний турнір із пляжного волейболу.