Не встигли насолодитися класичною спокійною зимовою погодою, після її різких змін в середині січня, як знову готуємося до небезпечних явищ: сильного вітру, хуртовин, різких коливань атмосферного тиску і температури повітря, опадів та ожеледних явищ.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Наразі над Атлантикою зароджуються одразу декілька циклонічних вихорів, які разом з атмосферними фронтами аж до 4 лютого формуватимуть у нашому регіоні різку зміну атмосферних процесів. При цьому панування морозної погоди все частіше порушуватиме атлантичне тепло, що стане ще одним фактором небезпеки. Дороги і тротуари залишаються слизькими.

Найближчими днями хмарну, з рвучким вітром та тепліше за норму погоду Черкащини визначатиме циклон «MARIE».

29 січня - невеликий сніг. Температура впродовж доби 2° тепла-3° морозу.

У неділю 30 січня до нашого регіону надійде ще один, дуже потужний циклонічний вихор «NADIA», який проявить себе помірним снігом, посиленим вітром та хуртовинами. Тож в останні вихідні січня краще утриматися від далеких поїздок та подорожей. Зважаючи на небезпечні пориви вітру, уникайте перебування поблизу високих дерев, рекламних щитів, під лініями електропередач та висотними будівлями.

31 січня невеликий мокрий сніг. Температура впродовж доби 2° тепла -3° морозу.

1-2 лютого арктичне повітря знизить температуру вночі 3-8° морозу, вдень 0-5° морозу.

Відлиги зумовлять послаблення льодових явищ на водних об’єктах області, тому виходити на лід вкрай небезпечно.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині у закладі освіти облаштували екотеплицю (фото).