Після тривалого десятиденного вересневого похолодання у нашому регіоні потепліло, і вже у минулі вихідні температура повітря перевищила свою кліматичну норму на 2-3º.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Причиною потепління став обширний атлантичний циклон, названий німецькими синоптиками «ЛІСАНЕР», який  розгорнув свої потоки в атмосфері з холодних північних на теплі західні і «звільнив» Черкащину від холодного дихання Арктики. А наступний циклон «МОРТІМЕР» лише посилить тенденції, і більшу частину майбутнього тижня нас чекає тепла погода. При цьому апогеєм потепління стане середина тижня, коли температура повітря підвищиться до +22º.

Атмосфера налаштована на тепло, тому на новому робочому тижні на нас чекає період «золотої осені» з температурами вночі 7-12º тепла, вдень 17-22º. Сьогодні-завтра дискомфорту додаватиме поривчастий вітер, 15-18 м/с. В ніч на 1 жовтня пройде дощ.

А вже із п’ятниці, як ми прогнозували, повернуться холод та дощі.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Росі фіксують складну гідрологічну ситуацію, що може спричинити екологічні проблеми.