Посилення морозів та припинення опадів прогнозують обласні метеорологи вже найближчим часом.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаського обласного гідрометеоцентру.

Південні циклони завжди добре насичені вологою, оскільки формуються над Чорним морем і, піднімаючись на північ, несуть сильні опади і цілий комплекс небезпечних явищ. Такий циклон переміщується по східній траєкторії і завтра його центр очікується над нашим краєм. Пік негоди припадає на сьогодні, завтра «південний гість» проявлятиме себе менш активно.

Опади продовжаться: вночі більш інтенсивні і переважно у вигляді снігу, вдень – невеликі у вигляді мокрого снігу та снігу із зменшенням до вечора. На фоні коливання температури від -1..-4º вночі до 0..+1º вдень зберігатиметься ожеледиця на дорогах, в окремих районах області можливо утворення ожеледі, налипання мокрого снігу. Оскільки центр циклону буде поблизу нас, вітер спостерігатиметься слабкий та змінюватиме свій напрямок.

Надалі з 14 грудня очікується послаблення опадів (з припиненням 15 грудня), атмосферних явищ і невелике посилення морозів. Температурний фон суттєво не зміниться.

Такі погодні умови ускладнюватимуть рух транспорту. Комунальним та дорожнім службам радимо вчасно прибирати дороги та тротуари, а водіям та пішоходам бути особливо уважними.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що метеорологи обіцяють для канівців тиждень відлиги.