Сьогодні у другій половині дня інтенсивність дощів посилиться до значних, а це 15-20 мм або 1-2 відра води на квадратний метр, адже центр циклону буде над Чигиринщиною.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного центру із метеорології Віталія Постриганя.

На припинення дощів розраховуємо вночі 14 жовтня, оскільки циклон відійде за межі України поступаючись місцем антициклону, (а це покращення погоди) з південного заходу.

За кліматом, найтепліший день на свято Покрови Пресвятої Богородиці з температурою +25º було 1993 р., а найхолодніша на цю дату ніч, 7º морозу у 1992 р.

У довгі святкові вихідні, осінь перейде своєрідну межу і вже називатиметься пізньою.

За попередніми оцінками, найближчі 7 днів у формуванні погоди домінуватиме антициклон. Волога у повітрі, що залучена в його циркуляцію незначна, тому про серйозні дощі можна не думати. У кращому випадку це будуть не значні дощі. А що стосується середньодобової температури, то вона залишиться близькою до кліматичної норми на цей час 6-8º. Температура вночі 2-4º тепла, вдень 11-13º тепла.

Одягайтеся тепліше, відповідно до прогнозу погоди. Водіям та пішоходам треба бути готовими до раптового погіршення видимості на окремих ділянках шляхів нічними та ранковими туманами.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Канівському лісгоспі обладнали протипожежним модулем автомобіль (фото).