Із початку нового тижня внаслідок проходження холодного атмосферного фронту, очікуються зливові дощі з мокрим снігом, температура знизиться.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

У другій половині тижня уся циклонічна система переміститься далі на схід і відкриється доступ до Черкащини арктичним повітряним масам. На фоні відсутності суттєвих опадів значно похолодає: вночі до 7-9º морозу, вдень до 2-4º морозу. Треба пам’ятати, що в лютому, як на зміні сезонів посилюються погодні контрасти.

За розрахунками, у лютому 2020 середньомісячна температура повітря очікується -1° (при нормі -4°), кількість опадів – 25 мм (при нормі 38 мм).

Метеорологічна зима так і не настала тож цілком вірогідно, що нам доведеться звикати до такого клімату. Є ймовірність епізодичних вторгнень холоду з півночі, проте їх інтенсивність і тривалість не зможуть істотно вплинути на загальну картину. Постійного снігового покриву не очікується.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на черкаській дамбі із вантажівки на легковик злетіла крижина.