Днями директорка Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості Надія Коломієць побувала з робочим візитом у Межиріцькому старостинському окрузі Канівської міської територіальної громади.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Відбулася робоча зустріч із старостою Іваном Чупилкою, на якій обговорено результати співпраці за минулий рік та окреслено пріоритетні напрямки роботи на поточний рік.

Директор філії Надія Коломієць презентувала послуги служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання, зокрема онлайн – реєстрацію в службі зайнятості за допомогою сайту «Дія», інші електронні сервіси служби зайнятості.

Керівник філії поінформувала про ситуацію, яка склалася на місцевому ринку праці, наявність актуальних та перспективних вакансій тощо. Крім того, мова йшла й про організацію громадських робіт на території старостинського округу, що можуть стати реальною підтримкою для безробітних громадян, а також допомогою у впорядкуванні територій населених пунктів.

Члени міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення зустрілися з місцевими роботодавцями, провели інформаційно-роз'яснювальну роботу, надали консультації з питань трудового законодавства та зайнятості населення. Працівників та роботодавців поінформували про ризики незадекларованої зайнятості.

«Відповідні заходи ми плануємо проводити і надалі. Їх мета – сформувати свідоме ставлення громадян до офіційної трудової зайнятості, забезпечити неухильне дотримання вимог чинного законодавства, охорони праці та санітарно-епідеміологічних норм», - зазначила Надія Коломієць.

May be an image of одна або кілька осіб та у приміщенні

May be an image of одна або кілька осіб, people sitting, люди стоять та у приміщенні

May be an image of одна або кілька осіб та люди стоять

May be an image of одна або кілька осіб, people sitting та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що спеціаліст Пенсійного фонду провела виїзний прийом жителів Бобрицької громади (фото).