На розгляд депутатів Канівської міської ради виносять проект рішення «Про обмеження використання поліетиленових пакетів в магазинах та точках продажу товарів».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані проекти рішень.  

Для збереження навколишнього природного середовища та вирішення екологічної проблеми, пов’язаної з використанням та утилізацією поліетиленових пакетів міська рада планує рекомендувати суб’єктам господарювання сфери торгівлі пропонувати покупцям альтернативу використанню одноразових поліетиленових пакетів – біологічні полімерні чи паперові пакети, багаторазові торбини тощо.

Директор комунального підприємства «ЖЕК» має забезпечити 100% встановлення контейнерів для пластикових відходів (з відповідним маркуванням) на всіх контейнерних площадках міста.

«Відповідним проектом рішення пропонується  привернути увагу суспільства до проблеми надмірного споживання одноразових пластикових виробів та, як наслідок, непоправного забруднення довкілля пластиковими відходами, а також сприяти популяризації доступних екологічних рішень на заміну пластику серед споживачів торгівельних мереж, супермаркетів та магазинів роздрібної торгівлі. Пластикові пакети, а також пластик одноразового використання (пляшки, соломинки, упаковка для їжі) - найбільш поширені відходи, які внаслідок недбалої поведінки людей потрапляють до навколишнього середовища і завдають значної шкоди екосистемі планети», - зазначає очільниця управління ЖКГ та екології Тетяна Стадник у пояснюючій записці до проекту рішення.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що питання замулення Дніпра біля Прохорівки обговорили під час круглого столу.