У межах програми із регулювання чисельності безпритульних тварин у Каневі чиновники шукають шляхи вирішення проблеми із захороненням та утилізацією безпритульних тварин.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані проекти рішення до чергового засідання Канівської міської ради.

На розгляд депутатів Канівської міської ради на черговому сесійному засіданні виносять проект рішення «Про хід виконання Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у місті Каневі на 2016-2020 роки за ІІ півріччя 2016, 2017 та І півріччя 2018 року».

У документі зазначено, що у 2017-ому році спеціалізованою бригадою ФОП «Притула» було проведено стерилізацію та вакцинацію 51-й безпритульній тварині, а міжнародною благодійною організацією «Чотири лапи» було вакциновано, стерилізовано та ідентифіковано 114 безпритульних тварин, а у 2018 році - 121 тварину.

Однак варто відзначити, що, незважаючи на те, що стерилізовано було майже 300 безпритульних тварин, дані моніторингу свідчать, що кількість стерилізованих тварин не сягає навіть 30%.

За звітній період до штату КП «Місто» посада «ловець-опікун» не введена в зв’язку з відсутністю фінансування. Також на місцевому рівні система електронного обліку стерилізованих безпритульних тварин не впроваджена в зв’язку з відсутністю коштів на придбання комп’ютерної техніки, відтак всі дані заносилися у журнал.

На даний час місцеві чиновники розглядаються можливі варіанти вирішення питання заходів по збору, захороненню та утилізації загиблих тварин.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що кількість стерилізованих тварин у Каневі сягає лише 30%.