У зв'язку з необхідністю налагодження ефективного функціонування системи первинної медико-санітарної допомоги на засадах загальної практики - сімейної медицини, враховуючи поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, міська рада вирішила внести зміни до Програми розвитку та підтримки Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД) на 2020 рік.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

У цілому план заходів програми розвитку та підтримки Центру ПМСД передбачає за рахунок міського бюджету, зокрема: оплату енергоносіїв та комунальних послуг (теплопостачання, водопостачання, електропостачання) - 650 тис.грн., оплату ліків для амбулаторного лікування пільгових категорій населення - 100 тис.грн., придбання медичного та іншого обладнання - 125 тис.грн., видатки на заробітну плату та нарахування (ФП с. Яблунів) - 116,5 тис.грн., оплату послуг по Канівській АЗПСМ (дератизація, технічне обслуговування ліфтів, охоронна сигналізація поліклініки та реєстратури, вивезення сміття, пожежна сигналізація та пожежна автоматика, робочі місця для лікарів в Askep, повірка медобладнання, ремонт автомобіля, монтаж відеоспостереження) - 250 тис.грн., придбання технічних засобів для осіб з інвалідністю - 350 тис.грн., влаштування світлового ліхтаря з полікарбонату над внутрішнім двориком будівлі поліклінічне та приймальне відділення; облаштування гідроізоляції - 600 тис.грн. тощо.

Загалом бюджет заходів складає 2,6 млн. грн.

Відтепер в плані передбачено і страхування працівників Центру ПСМД на випадок інфікування коронавірусом. Депутати виділили з міської скарбниці 40 тис.грн. для оплати послуг страхування медиків.Конец формы

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині зафіксовано 282 випадки захворювання на COVID-19.