Попри затверджену ще в березні програму розвитку туризму в м. Канів на 2017-2020 роки, міська влада досі так і не спромоглася виконати її перший чіткий дедлайн.

Нагадаємо, що згідно переліку заходів запланованих в рамках реалізації програми, ще в квітні поточного року міські чиновники зобов'язувалась забезпечити приміщеннями для роботи офісного центру, пункту прокату велосипедів і туристичного спорядження комунальне підприємства «Туристично-інформаційний центр». Як зазначається у тексті програми, на відповідні заходи, навіть, не потрібні були бюджетні кошти.

Відтак, напередодні журналісти «Kanos» вирішили поцікавитись в очільника КП «Туристично-інформаційний центр» Якова Прогнімака, чи виконаний відповідний пункт і якщо ні, то в чому причина гальмування процесу?

«Дійсно цей пункт зазначеної Програми (конкретно п.1.11 в плані заходів) передбачав не скільки виділення приміщень, а фактично їх перерозподіл між КП «Авто-ріка» і КП «Турінфоцентр» для створення, перш за все, презентабельного ВІЗИТ-ЦЕНТРУ Канева на території комплексу «Авто-ріка» (приміщення, де сьогодні працює кафе). При цьому кафе, за домовленістю, мали переводити на 2-й поверх, а  приміщення кімнати 221, де сьогодні офіс КП «Турінфоцентр», передавався б КП «Авто-ріка». Така домовленість була досягнута ще напередодні сесії міської ради 30 березня на робочій нараді у міського голови, на якій були присутні крім Ігоря Олександровича також секретар міської ради Сергій Ткаченко, голова бюджетної комісії Володимир Коржов, керівник управління економічного розвитку Олена Жорнова, заступник міського голови Наталія Матінова», - пояснив Яків Іванович. 

Після прийняття цієї програми, в квітні 2017-го року були підготовлені та затверджені розпорядженням міського голови заходи по її реалізації, однак в них, констатує очільник КП, чомусь делікатно вже було пропущене питання п.1.11 про виділення (чи перерозподіл) приміщень для КП «Турінфоцентр».

«Ще 08-го квітня 2017 року я направив міському голові лист із пропозицією підготувати питання на засідання міськвиконкому про перерозподіл приміщень. Міський голова до сьогоднішнього дня не надав мені відповіді на це питання. В особистій розмові спочатку аргументував що це питання не на часі, а потім про те, що воно (ред.: це питання) занадто складне і потребує часу для свого вирішення. Я просто вкотре вже публічно звертаюсь до Ігоря Олександровича - поки не буде вирішене питання виділення приміщень для організації нормальної роботи КП «Турінфоцентр», його робота фактично заблокована. Не можливо також повноцінно реалізувати й інші заходи Програми розвитку туризму», - констатував у підсумку Яків Прогнімак.