На розгляд депутатів Канівської міської ради на черговому засіданні виносять проект рішення «Про інвентаризацію майна, активів та зобов’язань Яблунівської сільської ради».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані проекти рішень.

Відповідно до тексту документу,  відділу комунального майна та земельних ресурсів виконавчого комітету Канівської міської ради доручають відповідно до Акту прийняти необоротні активи Яблунівської сільської ради по 31 об’єкту загальною балансовою вартістю в сумі 2 432 355 (два мільйони чотириста тридцять дві тисячі триста п’ятдесят п’ять) гривень в комунальну власність Канівської міської об’єднаної територіальної громади.

Тож відповідний відділ має підготувати проекти розпорядчих документів щодо передачі зазначеного комунального майна в оперативне управління відповідних установ та матеріально-відповідальних осіб.

Виконувачу обов’язків старости Яблунівського старостинського округу Огородніку В. В. доручають передати, відповідно до номенклатури справ, документи Яблунівської сільської ради та її  комітету, що нагромадилися у час їх діяльності (до 29.11.2018) до архівної установи Канівської районної державної адміністрації.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що яблунівські військовослужбовці, на ряду із канівськими, отримуватимуть допомогу із міської скарбниці.