Депутати міської ради остаточно вирішили відмінити реорганізацію двох комунальних підприємств - «Туристично-інформаційний центр» (директор - Яків Прогнімак) і «Канівське госпрозрахункове художньо-виробниче об’єднання» (директор - Олександр Вавілкін).

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

За попереднім рішенням, яке було ухвалене ще у травні минулого року, у перспективі на базі цих двох підприємств мало бути створено нове - з більш широким спектром завдань і повноважень, що, зокрема, включатиме розвиток туризму, рекламу, написання проектів для участі у грантах тощо.

Утім, за рік часу цього зроблено не було. Кошти на забезпечення фінансування нового підприємства не передбачено. Відтак, в ході останнього засідання сесії 25 квітня депутатам запропонували відмінити реорганізацію КП та дати можливість їм працювати і далі.

Під час розгляду проекту рішення прозвучала пропозиція  вищезгадані підприємства взагалі ліквідувати, однак її не підтримала більшість. Тож на голосування було поставлено проект рішення щодо відміни реорганізації і його підтримало 19 депутатів міської ради.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що питання відміни реорганізації двох комунальних підприємств знову виносять на розгляд сесії.