Під час апаратної наради із керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та комунальних підприємств Канівський міський голова Ігор Ренькас доручив забезпечити встановлення урн для сміття біля магазинів та торгівельних кіосків. 

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

 «Біля кожного магазину, кіоску чи закладу громадського харчування обов’язково має бути урна для сміття. Усі вивіски, фасад, східці та пандуси, мають бути оновлені чи замінені, якщо вони цього потребують. Власну та прилеглу територію необхідно постійно утримувати в належному санітарному стані. Це обов’язок власників закладів», - наголосив міський голова.

Тож відділ екології та муніципального контролю перевірятиме заклади на дотримання вимог чинного законодавства у сфері благоустрою.

Відповідно до ст. 152 КУпАП порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Каневі» тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти (340 грн) до ста (1700 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що міський голова оголосив  проведення «суботників» до Дня довкілля.