За ініціативи Канівського міського голови Ігоря Ренькаса відбулась зустріч із керівниками установ, організацій та підприємств міста, а також з приватними підприємцями, на якій обговорювали благоустрій міста та утримання прилеглих ділянок, закріплених за закладами та установами.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Цього разу зосередились на вулиці Енергетиків, протяжність якої є найбільшою в місті, і тут розташовано чимало різних закладів. Присутнім продемонстрували презентацію із зафіксованими фото, де яскраво видно проведену роботу КП «Місто» і в той же час неналежний стан територій, закріплених за підприємствами чи організаціями.

«На узбіччях дороги трава покошена, дерева обрізані тощо, а за огорожею підприємства чи установи росте бур’ян, вищий за саму огорожу. Я з усіма в добрих відносинах, але є відділ екології та муніципального контролю. Він відповідає за цей напрям. І я з нього вимагатиму результатів. Тому не ображайтеся, але в подальшому за невиконання своїх зобов’язань по належному утриманню прилеглих ділянок ми будемо вживати більш суворих заходів і подаватимемо матеріали до суду», -  наголосив міський голова.

Присутні керівники та представники підприємств, установ і організацій та приватні підприємці, ознайомившись із матеріалами, визнали, що недопрацьовують в напрямі благоустрою. Також вони погодились - загальний вигляд Канева залежить не тільки від комунальників, а від усіх.

«Я хоч і сам наразі перебуваю у «штрафниках», але визнаю, що виправлятися потрібно усім нам. Ми забули, як у дитинстві всі ходили на «суботники»», - відзначив підприємець Ігор Сухобрус.

Зустріч завершилася домовленістю, що усім буде розіслано схеми із чіткими координатами закріпленої території за тим чи тим підприємством. Також розглядається можливість укладання договорів із кожним підприємством чи установою, відповідно до якого у разі невиконання ними своїх зобов’язань їх територію обслуговує КП «Місто», після чого виставляє власнику/орендарю рахунок за ці послуги.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що канівці заборгували за опалення понад 7 млн.грн.