Протягом березня-квітня у Канівській об’єднаній територіальній громаді проходитиме весняна акція з благоустрою територій населених пунктів, що завершиться масовим суботником у День довкілля – 20 квітня.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського міського голови.

«Звертаюся до всіх керівників підприємств, установ, громадських організацій, до кожного жителя Канева і приєднаного до нього села Яблунів й закликаю всіх долучитися до заходів з благоустрою: вийти на вулиці і прибрати прилеглі території й присадибні ділянки, провести розчистку дерев, навести лад на своїх територіях, посадити дерева та квіти...

Кожен з нас, готуючись до Великодня, прибирає власну оселю, очищує свої тіло та душу. Разом, спільними зусиллями, ми зможемо до дня Воскресіння Христового очистити від сміття наші Канів і Яблунів, зробити їх охайними і комфортними…», - закликав міський голова Ігор Ренькас.

За допомогою (для отримання пакетів для сміття, вапна для побілки дерев, організації транспорту для вивезення сміття тощо) звертайтеся до координатора робіт з благоустрою Стадник Тетяни Петрівни за тел. 3-22-34.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Степанецьку громаду також завітав десант «Допомагай і подорожуй».