Фахівці громадської організації «Міжнародні системи реєстрації» будуть здійснювати облік безпритульних тварин у Каневі, аби продовжити роботу із гуманного регулювання їх чисельності.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради.

Вчора між Канівською міською радою та Громадською організацією «Міжнародні системи реєстрації» було укладено Меморандум про співпрацю з метою обліку та контролю за популяцією тварин в м.Канів.

Метою співпраці є ідентифікація тварин у м.Канів, моніторинг та облік кількості тварин у місті, зменшення кількості безпритульних тварин, швидке повернення тварин, що загубилися, підтримка громадських ініціатив щодо захисту тварин, контроль за здійсненням вакцинації тварин (зокрема, від сказу), покращення санітарно-епідеміологічної ситуації в місті та інші спрямовані на підтримку та розвиток комфортного співіснування тварин та мешканців у м.Канів.

Відтак, завдяки співпраці канівці отримають можливість реєструвати тварин, як домашніх, так і безпритульних. Отримувати актуальну і вичерпну інформацію про послуги для тварин, облік тварин у місті та актуальні програми вакцинації тварин, а також інші заходи щодо забезпечення нормальної епідеміологічної ситуації у місті.

Технологія підрахунку відбуватиметься за методикою міжнародної організації World Animal Protection на базі унікального програмного забезпечення від команди Animal-id.info UA. Так, одночасно в різні сектори міста виходять волонтери, які й фіксують тварин.

Відтак, результати проведеного підрахунку стануть відомі вже найближчим часом.

Окрім того, активісти запропонували провести по навчальних закладах міста лекції щодо правильного поводження з тваринами. Оскільки часто діти стають жертвами чотирилапих саме через неправильну поведінку, а почасти, й тому, що самі, перші, проявляють агресію до тварини.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівці пропонують вивезти безпритульних собак за межі міста або ж створити притулок.