Для створення належних умов із підготовки та проведення чергових виборів Президента України, які відбудуться 31 березня, Канівський міський голова підписав розпорядження.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані розпорядження Канівського міського голови.

Днями Канівський міський голова Ігор Ренькас підписав розпорядження «Про підготовку та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року на територій міста Канева».

У документа затверджено план основних організаційних заходів та персональний склад робочої групи Канівської міської ради щодо сприяння підготовці та проведенню чергових виборів Президента України.

Окрім цього регламентовано, основним завданням робочої групи є сприяння координації дій структурних підрозділів органу місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій у здійсненні ними функцій щодо створення належних умов для роботи дільничних виборчих комісій та інших суб’єктів виборчого процесу,діяльності офіційних спостерігачів від іноземних держав, міжнародних організацій у здійсненні ними своїх повноважень на території міста Канева.

Виконавчим органам міської ради та комунальним підприємствам міста доручено забезпечити створення для всіх суб’єктів виборчого процесу рівних умов участі у виборах, недопущення під час підготовки та проведення виборів будь-яких проявів адміністративного тиску, незаконного втручання у виборчий процес, а також унеможливлення використання посадовими особами службового становища, службових приміщень, транспорту, засобів зв’язку для підтримки окремих кандидатів на пост Президента України, партій (блоків) − суб’єктів виборчого процесу, їх уповноважених представників, довірених осіб, офіційних спостерігачів.

Також у розпорядженні визначено створення належні умови для реалізації окружною та дільничними виборчими комісіями своїх повноважень, забезпечення зазначених комісій приміщеннями, транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою, згідно вимог чинного законодавства.

Окремо зазначено, що необхідно організувати взаємодію з правоохоронними органами та громадськими організаціями щодо недопущення порушень чинного законодавства України про вибори, дотримання належного громадського порядку, охорони виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації та взяти під постійний контроль роботу відділу ведення Державного реєстру виборців, надати необхідну допомогу та сприяти виконанню покладених на них завдань і обов’язків.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині за порушення виборчого законодавства на посадову особу складено адмінпротокол.