Загалом у межах реалізації проекту у Канівській ЗОШ №4 буде встановлено 126 вікон та 7 рекреаційних металевих дверей.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Роботи із термомодернізації навчального закладу ведуться із нового року й організовано таким чином, щоб не заважати, власне, навчальному процесу.

Бюджет проекту складає 1 млн. 380 тис.грн. З них 820 тис.грн. виділено з державного бюджету – це субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за сприяння народного депутата попереднього скликання Владислава Голуба.

Роботи виконує ТОВ «Будівельна компанія «Семат» (Київська область), яка вже не вперше працює в Каневі. Так, будівельники цієї компанії були залучені до виконання робіт з облаштування плиткою коридорів СШ №6, будівництва нового будинку культури та ремонту каналізаційного колектора по вулиці Шевченка, біля Тарасової гори.

У встановленні вікон в школі №4 беруть участь шестеро працівників.

«Старі вікна тут були встановлені ще під час будівництва школи в 1964 році. Коли почали замінювати на нові, з’ясувалося, що вони не проходять у віконні пройоми. Хлопці змушені піднімати їх із вулиці. Розпаковують, виймають склопакети, витягують раму надвір, прив’язують ременями і тягнуть на другий чи тертій поверхи. Таким чином вставляють рами і лише потім - самі склопакети», - розповідає директор школи Ірина Верба.

Під час візиту міський голова Ігор Ренькас перевірив хід ведення робіт та умови навчання учнів після заміни вікон. Також було порушено питання завершення робіт із облаштування встановлення автономної пожежної сигналізації в навчальному закладі.

Роботи із облаштуванні вікон у ЗОШ №4 мають бути завершені максимум за 1,5 місяці.

«Таким чином у нас буде оновлено вікна у всіх навчальних закладах, окрім двох шкіл – гімназії ім.І.Франка і ЗОШ №3. Наразі виготовляється проектно-кошторисна документація для школи №3», - зауважив Ігор Ренькас.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за фактом розтрати бюджетних коштів на Канівщині зареєстровано кримінальне провадження.