Під час чергової апаратної наради у Каневі шукали шляхи вирішення проблеми із видачею паспортів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Канівської міської ради.

Канівський міський голова Ігор Ренькас під час останньої апаратної наради вчергове порушив питання проблемного оформлення закордонних паспортів у  міському РС ДМСУ у Черкаській обл.

«Канівці їдуть за паспортами у Драбів, Золотоношу… Треба проконсультуватися з іншими районними центрами, як вони справляються і чому у нас така проблема? Якщо бракує кадрів, то давайте звертатися до керівництва і вимагати додаткові одиниці. Можна піти на зустріч і тимчасово оформити працівника по договору. Треба щось робити, адже продовжуватися так не може», - зазначив Ігор Ренькас.

Під час обговорення цього питання присутні озвучили можливість вирішення проблеми за умови придбання спеціального обладнання для виготовлення паспортів Канівському центру надання адміністративних послуг.

Нагадаємо нещодавно аналогічна пропозиція лунала на останньому сесійному засіданні міської ради. Однак, на думку міського голови, треба шукати інші шляхи вирішення проблеми, оскільки сьогодні виділити із бюджету 300 тис.грн. можливості немає.