Налагодження водопостачання у дитячий садочок, будівництва туалету для школярів, забезпечення вуличного освітлення – під час виїзного засідання визначили основні завдання для розвитку інфраструктури Яблунева.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради.

Днями Канівський міський голова Ігор Ренькас у рамках робочої поїздки відвідав село Яблунів, що входить до складу Канівської об’єднаної територіальної громади.

Разом із в.о. старости села Віктором Огородніком, керівниками комунальних підприємств міста та представниками структурних підрозділів виконавчого комітету міський голова оглянув об’єкти інфраструктури населеного пункту, зокрема, Яблунівський навчально-виховний комплекс, ФАП, сільську раду та зруйнований будинок культури.

Під час візиту міський голова доручив комунальникам налагодити  водопостачання в дитсадок. Також обговорилися перспективи будівництва для школярів теплого туалету.

Окрім того, ознайомились з проблемами водопостачання яблунівців і поставлено завдання щодо їх вирішення.

Директору КП «Місто» Дмитру Шайдарову доручили забезпечити системне обслуговування вуличного освітлення Яблунева. Також було визначено обсяги робіт по обрізці дерев впродовж ліній електропередач.

В.о. старости В.Огороднік озвучив про необхідність проведення поточного ремонту покриття вулиць села, а також будівництво сполучення від села до капітальної дороги, що веде до об’єктів ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Окрім того, відповідним структурам було поставлено завдання відновити до Дня Перемоги у Другій Світовій війні стели з іменами загиблих односельців.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що ФОП Борисенко забезпечуватиме харчування школярів і у Яблуневі.