Минулої п'ятниці Канівський міський голова Ігор Ренькас вручив ордер на 2-кімнатну квартиру в місті Каневі учаснику АТО Вадиму Очеретяному.

Про це повідомляє прес-служба міської ради, інформує «Kanos».

Передаючи ордер на житло захиснику України, міський голова побажав йому щасливого сімейного життя в новій оселі.

«Ви – перший учасник АТО, який отримує житло в Каневі. Утім, сподіваюся, що ситуація покращиться і це - тільки початок», - відзначив Ігор Олександрович.

Зауважимо, що рішення про виділення з міського бюджету суми в розмірі 455 тис.грн. для придбання 2-кімнатної квартири в комунальну власність територіальної громади м.Канів з подальшим наданням сім’ї учасника бойових дій Вадима Очеретяного, було ухвалено на засіданні виконавчого комітету 7 червня цього року.

Сам же новоспечений власник квартири, 1985 року народження, проходив військову службу в ході ІІІ-ї хвилі часткової мобілізації до Збройних Сил України з серпня 2014 року по вересень 2015 року.

«Майже увесь цей час був у зоні проведення АТО. Служив у 24-й механізованій бригаді, в танковому батальйоні. Був на Бахмутській трасі, недалеко від міста Щастя Луганської обл», - пригадує Вадим.

Також чоловік зізнався, що іноді думає про те, щоб повернутися до ЗСУ і піти на контрактну службу, але сім’я переважає, тож зараз працює на ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Як повідомила начальник юридичного відділу виконавчого комітету Канівської міської ради Наталія Лісова, Вадим Очеретяний стояв на квартирному обліку при виконавчому комітеті Канівської міської ради в першочерговій черзі (серед учасників бойових дій в зоні проведення АТО під №1) з 16 грудня 2014 року.