У День довкілля, який цього року припадає на 21 квітня, міський голова запросив мешканців Канева вийти на загальне прибирання міста.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на текст, підписаний міським головою Ігорем Ренькасом та опублікований на сайті Канівської міської ради.

«Щороку в третю суботу квітня Україна відзначає День довкілля. Цьогоріч цей день випадає на 21 квітня. Головною метою свята є поліпшення стану нашої природи. Це, насамперед, прибирання та озеленення територій…

Переглядаючи місцеві засоби масової інформації, сторінки активних дописувачів в соцмережах, ознайомлюючись  із повідомленнями, що надходять на окремі платформи, які працюють в нашому місті задля покращення роботи комунальних служб, я бачу, наскільки канівці люблять своє місто, наскільки їм небайдужий його вигляд і розвиток, і вони хочуть, щоб Канів був квітучим і успішним.

21 квітня – день, коли свою любов до Канева можна направити в найкраще русло: об’єднавшись, і разом, «засукавши рукава», прибрати вулички і прибудинкові території, впорядкувати парки і сквери рідного міста.

Напередодні Великодня комунальні служби вже розпочали проводити відповідну роботу. На допомогу комунальникам виходили й працівники структурних підрозділів виконавчого комітету. Так званий «суботник» проводився 4 квітня. Продовжилися роботи із благоустрою 12 квітня. Утім, роботи ще вдосталь… 

Звертаюся до всіх керівників підприємств, установ, громадських організацій, до кожного жителя Канева і закликаю долучитися до проведення в місті щорічного Дня довкілля у суботу, 21 квітня, – вийти на вулиці і прибрати прилеглі території й присадибні ділянки, провести розчистку дерев, навести лад на своїх територіях, посадити дерева та квіти...

Тільки об’єднавшись, разом, ми зможемо зробити наше місто чистим, охайним і комфортним… Таким, в якому ми мріємо і заслуговуємо жити», - зазначено у тексті із підписом міського голови Ігоря Ренькаса.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що утримання в чистоті міських доріг і скверів коштувало Каневу понад 1 млн.грн.