Відучора стартує конкурс соціальних проектів, оголошений Черкаської обласною державною адміністрацією.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Черкаської ОДА.

«Закликаємо громадські організації подавати на розгляд Комісії проекти відповідно до визначених напрямків. Їх спільно з Департаментом культури ОДА, Громадської ради при ОДА та іншими проаналізували на вперше проведеному цьогоріч засіданні. Під час нього затвердили перелік напрямків, також ухвалили текст інформаційного повідомлення про оголошення конкурсу», - повідомляє Віталій Коваль.

Відтак, подані проекти мають бути спрямовані на:

– навчання проектному менеджменту та підвищення  громадянської активності;

– соціальну адаптацію внутрішньо переміщених осіб, учасників антитерористичної операції та їхніх сімей на місцевому рівні;

– діяльність у сфері культури, туризму, популяризації української мови і народних традицій;

– популяризацію екологічного та енергоефективного способу проживання та господарювання;

– сприяння становленню та розвитку дітей.

Відповідний конкурс проектів проводять в межах обласної програми розвитку громадянського суспільства на період до 2019 року. Цього року на реалізацію  маємо 1 млн грн. З них 50 тис. грн – на щорічний обласний форум інститутів громадянського суспільства «ГРАНТуємо зміни», решта – на конкурс з відбору соцпроектів.

Між тим, за результатами проведеної Комісії, громадським організаціям рекомендовано подавати не більше двох проектів від однієї організації. Фінансування ж кожного з проектів  має сягати не більше 100 тис. грн.

Громадські організації можуть подавати проекти до 25 травня включно. Результати відбору матимемо вже наприкінці червня.

Подавати проекти слід Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА (бул. Шевченка, 185, каб.150); тел.:(0472) 37-31-31; електронна адреса: kon2015@ukr.net (подача проекту та документів в електронному вигляді обов’язково).

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі визначили переможця конкурсу на кращу концепцію проморолику.