Найближчим часом буде опублікований проект регуляторного акту, який передбачає підвищення тарифу на перевезення у міських автобусних маршрутах Канева до чотирьох гривень.

Про це повідомляє  спеціальний кореспондент «Kanos».

«Товариство «М+М» звернулося до виконавчого комітету із пропозицією підняти тариф на проїзд із 3,50 грн до 4-х грн. та надало розрахунок тарифу на 2017-ий рік на перевезення пасажирів в автобусах загального користування №1, 2, 4, 5, у зв'язку із зміною головного чинника для перегляду рівня тарифу – у разі зміни вартості палива більше, ніж на 10%», - повідомив під час засідання виконавчого комітету начальник відділу з питань ЖКГ, транспорту і зв’язку Віктор Куча.

Відтак, виконавчий комітет запрошує користувачів відповідних послуг взяти участь в обговоренні проекту регуляторного акту, який у подальшому передбачає ухвалення виконавчим комітетом рішення про підняття тарифу. Зауваження та пропозиції будуть приймати протягом місяця з моменту публікації регуляторного акту в профільному управлінні виконавчого комітету Канівської міської ради.

Крім того, Віктор Куча зауважив, що тарифи на такому рівні є лише у чотирьох-п’яти містах України, в решті – вартість проїзду у міському транспорті вже зросла.