На четвертому засіданні робочої групи із розробки  Стратегії Канівської ОТГ прийняли остаточне бачення розвитку громади; погоджено сильні і слабкі сторони громади, можливості та загрози; визначено стратегічні і операційні цілі, завдання та заходи, які будуть дороговказом для громади на найближчі  роки.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Управління економічного розвитку Канева.

Триває робота з розробки Стратегії розвитку Канівській ОТГ за допомогою Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.

Наступний етап – робота над проектами до потенційних заходів відповідно до основних цілей Стратегії розвитку.

Форма проектних ідей  за посиланням. Заповнені форми  просимо направляти управлінню економічного розвитку на електронну адресу uprek.@ukr.net.

«Пропонуємо всім бажаючим долучитися до процесу формування проектних ідей, втілення яких буде працювати на сталий розвиток громади і суспільства. Сподіваємося, що  співпраця влади і активно налаштованих громадян надасть гідні результати і, наприкінці наполегливої  роботи, ми отримаємо якісний документ, який визначить розвиток Канівської громади на наступне десятиліття», - зазначено у повідомленні Управління.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що керівництво двох ОТГ Канівщини провело робочу зустріч із обміну досвідом.