Виконуючий обов’язки міського голови Володимир Святелик підписав розпорядження «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та відзначення Дня Героїв Небесної Сотні у місті Каневі 20 лютого 2021 року».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на оприлюднені розпорядження.

Відповідно до затвердженого плану заходів, 20 лютого 10.00 планують провести мітинг-реквієм та покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

У міській бібліотеці ім.Т.Шевченка організують буктрейлер «Борітеся – поборете» (збірка канівських поетів) та виставку-реквієм «Чорні зорі над Майданом».

У Бабичанському сільському клубі та бібліотеці планують провести бесіду до річниці Революції Гідності «Зима, що нас не зламала», у Хутір-Хмільнянському сільському клубі – мітинг-реквієм присвяченим Дню пам’яті Героям Небесної Сотні,  у Гамарнянському будинку культури – бесіду «Україна в огні», у Конончанському сільському клубі та бібліотеці – вшанування пам’яті та покладання квітів до могили загиблого у зоні проведення АТО/ООС односельця Івана Григоровича та година патріотизму «Ми сотнею пішли на небо».

Окрім цього у закладах освіти планують провести тематичні заходи, бесіди про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 – лютому 2014 років та про їх учасників.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що стипендію із міського бюджету отримуватимуть жителі Канівської громади, які відзначили 100-річний ювілей.