Канівський міський голова Ігор Ренькас підписав розпорядження «Про відзначення у 2019 році  у м. Каневі Дня пам'яті тa примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», у якому визначено програму заходів 8-9 травня.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані розпорядження Канівського міського голови.  

Відтак,8 травня у Меморіалі Слави о 21.00 відбудеться мітинг-реквієм з нагоди  відзначення Дня пам'яті тa примирення, присвячений пам'ятi жертв Другої Світової війни.

Святкування 9 травня, яке традиційно проходитиме на площі Соборній розпочнеться о 9.30 із почесної варти на Меморіалі Слави та пам’ятних знаків героям Радянського Союзу, повним кавалерам ордена Слави Канівщини, воїнам-інтернаціоналістам, Героям Небесної Сотні;

О 9.40 відбудеться шикування колони для покладання квітів до Пагорбу Слави за участю ветеранів війни та праці, громадської організації «Захист дітей війни», міськрайонної адміністративної групи, громадських організацій, працівників державних організацій, підприємств,установ та закладів міста.

А о 10.00 у Меморіалі Слави проведуть покладання гірлянд пам’яті та слави, корзин з квітами до Пагорбу Слави, мітинг – реквієм та проходження урочистим маршем з відданням військової честі у складі підрозділу загиблим у роки Другої світової війни юноармійців навчально-виховних закладів міста.

Ввечері на кіноконцертному майданчику ім. Ю. Іллєнка на набережній Дніпра о 18.30 розпочнеться  концерт духового оркестру КККіМ, а о 21.00 - показ художнього фільму «У бій ідуть лише «старі».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що із нагоди Дня весни та праці для канівців готують святковий концерт.