Міський голова Ігор Ренькас підписав розпорядження, у якому визначений план заходів із підготовки та відзначення у Каневі Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані розпорядження міського голови.

Відтак, 8 травня у Каневі у Меморіалі Слави о 21.00 заплановано проведення мітингу-реквієму з нагоди  відзначення Дня пам'яті тa примирення.

9 травня о 10.00 у Меморіалі Слави поблизу  пам’ятних знаків героям Радянського Союзу, повним кавалерам ордена Слави Канівщини, воїнам – інтернаціоналістам,  Героям Небесної Сотні відбудеться мітинг-реквієм.

У цей же день ввечері о 18.30 планують провести  концерт  за участю духового оркестру Канівського коледжу культури і мистецтв та о 21.00 показ художнього фільму «У бій ідуть лише «старі» на кіно-концертному майданчику ім. Юрія Іллєнка на набережній Дніпра.

Також напередодні святкових днів заплановано провести зустрічі ветеранів  Другої світової війні з учнями загальноосвітніх шкіл міста, організувати виставку до 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та провести естафету пам’яті «Шляхами мужності і слави» по місцях бойової слави.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівчан запрошують на виставу «За двома зайцями».