Міський голова підписав розпорядження про план заходів із підготовки та проведення Дня захисника України та Дня українського козацтва.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані розпорядження Канівського міського голови.

Відтак, 11 жовтня у філії №1 бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка о 11.00 відбудеться інформина: «Козацькій славі жити у віках», а о 14.00 - книжкова  виставка: «Навіки слава Україні, героям слава на віки».

У цей же день о 14.30 біля пам’ятного знаку захисникам України відбудеться мітинг пам’яті до Дня захисника України та відкриття меморіальних табличок пам’яті загиблих учасників бойових дій Канівщини, а о 15.00 у міському будинку культури - показ художнього фільму «Позивний «Бандерас».

Заходи 14 жовтня розпочнуться о 8.00 із покладання квітів до  могил загиблих воїнів АТО Канівщини, о 10.00 відбудеться піша хода учасників АТО, Канівської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), учнів ЗОШ міста та покладання корзин з квітами до пам’ятних знаків Героям Небесної сотні, воїнам-інтернаціоналістам, захисникам України та Івану Підкові.

О 12.00  - мітинг з нагоди  Дня захисника України та Дня українського козацтва біля пам’ятний знаку Івану Підкові, а о 13.30  - святковий концерт «Україна-мати, вмій її захищати» та свято юшки для учасників АТО та їх сімей на кіноконцертний майданчику ім. Ю.Іллєнка.

У разі несприятливих погодніх умов святковий концерт відбудеться у міському будинку культури.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що поблизу Канева традиційно відбулися заходи із нагоди 76-ї річниці Дніпровської повітряно-десантної операції.