У залі засідань будинку рад мобільна бригада Канівського Центру ПМСД розпочала вакцинувати від COVID-19  працівників органу місцевого самоврядування Канівської міської територіальної громади.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Наразі в Україні проти коронавірусу вакцинують працівників законодавчих, виконавчих та судових органів влади центрального, регіонального та місцевого рівнів, а також органів місцевого самоврядування згідно внесених змін до дорожньої карти МОЗ з впровадження вакцини від COVID-19.

Відтак, службовці отримали першу дозу вакцини Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech. За день у нашій громаді зокрема вакцинували 90 працівників відділів та управлінь Канівської міськради. Всього ж з початку вакцинальної кампанії, яка стартувала у Каневі 22 березня,  щеплення отримали 3008 осіб (дані станом на 14 червня включно). Серед них: медичні працівники, працівники соціальної сфери, освітяни, пенсіонери, люди старші 65 років та інші.

«Вакцина надходить у область в спеціальних «касетах», далі її виймають з сухого льоду та зберігають при температурі від +2 до +8 градусів 5 днів. В одному флаконі – 6 доз. Перед щепленням ми маємо розчинити вакцину за допомогою спеціального розчинника», – відзначила очільниця Канівського Центру ПМСД Наталія Горьова.  

Для запису на вакцинацію від COVID-19 необхідно звернутися до Канівського ЦПМСД за номером 063-365-24-08.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що  на самоізоляції на Канівщині залишається 4 особи – нових випадків захворювання на COVID-19 не виявили.