Поточний тиждень на Черкащині характеризуватиметься м’якою зимовою з температурою вночі 3° морозу, вдень 2º тепла, на фоні періодичних опадів та рвучкого вітру.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

На дорогах та тротуарах ожеледиця, тому треба бути уважними та обережними, а дорожнім та комунальним службам слід подбати про їх оброблення реагентами.

Атмосферний тиск на початку тижня буде найвищим – 770 мм. рт. ст., у середу він знизиться більше, ніж на 20 одиниць. Тож Черкащина віртуально опуститься на дно 200-метрової впадини. Такі екстремальні значення атмосферного тиску можуть негативно вплинути на метеозалежних людей.

24 січня, у середу слабко виражені атмосферні фронти зумовлять невеликий мокрий сніг, а у четвер, 25 січня до нашого регіону надійдуть атмосферні фронти нового атлантичного циклону, які проявлять себе помірним мокрим снігом, дощем, місцями налипанням мокрого снігу та ожеледдю.

26 січня, у п’ятницю - невеликий мокрий сніг.

За прогностичними розрахунками, у фінальні вихідні січня температури знизяться на 2-3°: вночі 0-5° морозу, вдень 3° морозу, 2° тепла.

На водних об’єктах області, внаслідок відлиги, відбувається послаблення льодових явищ. Вкотре попереджаємо про небезпеку: лід тонкий, крихкий, та небезпечний.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі відбулися заходи із нагоди відзначення Дня Соборності України (фото).