У Каневі відбувся четвертий молитовний сніданок, на який зібралися представники духовенства, влади та громадськості для спільної молитви.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Заступник міського голови Тетяна Жівотова передала щирі слова вітання священнослужителям та шановному зібранню від Канівського міського голови Ігоря Ренькаса та привітала всіх присутніх із Різдвом Христовим та побажала і надалі працювати разом в мирі, добробуті та злагоді на благо Канівської громади.

Під час молитовного сніданку учасники читали Біблію, священнослужителі ділилися Словом Божим, роздумами та коментарями. Завершився захід спільною молитвою за настання миру, завершення пандемії та зцілення хворих і недужих.

У ході заходу хор та дует скрипалів Шевченків подарували присутнім чудові музичні композиції, в яких прославляли народження Ісуса Христа.

До слова, на минулому тижні представники Канівської міської ради також взяли участь у щорічному обласному молитовному сніданку, який проходив у Черкасах.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що жителів Канівської громади запрошують на свято Водохреща – де у Каневі будуть проводити освячення води.