На території Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади за 2018 рік виникло 5 пожеж, у яких не було загиблих і травмованих, однак збитки від яких склали близько 105 тис. грн.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Ліплявської громади.

Причинами пожеж у Ліплявській громаді громаді стали порушення пожежної безпеки при експлуатації печей – 3 випадки; необережне поводження з вогнем – 1 випадок; дитячі пустощі з вогнем -  1 випадок.

За інформацією Канівського районного відділу Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій, за 12 місяців 2018 року в Черкаській області було зареєстровано 1306 пожеж (-18 %). Матеріальні втрати від пожеж складають біля 200 млн. грн.

У наслідок пожеж загинуло 68 осіб, 51 особа травмована, знищено та пошкоджено вогнем 888 будівель та споруд, 136 одиниць автомобільної техніки.

Основна частка пожеж припадає на житловий сектор та сільську місцевість.

Так, в сільській місцевості зареєстровано 696 пожеж, в наслідок яких загинуло 49 осіб, а матеріальні втрати від пожеж склали більше 125 млн. грн.                   

Виконавчий комітет сільської ради звертається до населення сіл об’єднаної громади щодо дотримання правил пожежної безпеки під час використання в побуті газових приладів, побутових електроприладів, засобів пічного   опалення житлових приміщень, здійснення контролю за поведінкою дітей по недопущенню користування ними сірниками, запальничками, петардами тощо.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині горіла надвірна споруда.