З перших днів війни команда Фонду «МХП - Громаді» оперативно відреагували на потреби людей у забезпеченні продуктів харчування від МХП.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Фонду «МХП – Громаді».

«Зовсім не було часу розмірковувати над варіантами, адже серед пріоритетів нашої роботи – продовольча безпека українців сьогодні і в майбутньому. І якщо в мирні часи логістика була налагоджена і відточено схеми поставок, то в умовах війни все перевернулося догори дриґом. Але ми вистояли і змогли налагодити безкоштовну роздачу продукції наших птахофабрик у різні куточки України. Ми розуміли, що таким чином допоможемо сформувати стратегічні запаси їжі в селах та містечках України за досить короткі терміни.

Тож від початку війни понад 1 000 т продукції ПрАТ «Миронівська птахофабрика», що розташована на Черкащині, ми передали на потреби громад та Збройних Сил України в різних куточках нашої держави. Курятину отримали не лише жителі сіл та міст, що організували у своїх громадах приготування м’ясної тушонки для військових і тероборони, а й лікарні, дитячі будинки, диспансери, церкви, центри прийому біженців, волонтерські та громадські організації тощо.

Так, курятину з Миронівської птахофабрики на Черкащині ми відправили в Бобрицю, Ліпляве , Степанці, Звенигородку, Канів, Шевченкове, Водяники, Катеринопіль, Лисянку, Виноград, Білозір’я, Медведівку, Смілу, Городище, Корсунь-Шевченківський, Вільшану, Стеблів, Селище, Чаплинку, Черкаси, Мошни, Кам’янку, Сагунівку, Чигирин, Єрки, Золотоношу, Валяву, Мокру Калигірку, Корнилівку, Пішки, Рижанівку, Тальне на Черкащині, а також Київ, Білу Церкву, Переяслав на Київщині, Чернігів та ще багато інших громад.

Загалом же від початку війни громади безкоштовно отримали понад 4 000 т продукції від МХП», - зазначено у у повідомленні Фонду «МХП – Громаді».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що МХП безкоштовно передав українцям  4 000 тонн продукції.