Для забезпечення належного питного режиму дітей та вчителів у школах Бобрицької громади Миронівська птахофабрика за підсумками проведення екологічної акції до Всесвітнього дня води, що його відзначали 22 березня, презентувала навчальним установам шість кулерів для води.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівської птахофабрики».

Загалом акція відбулася в межах спільного плану заходів підприємства та Бобрицької ОТГ, погодженого на 2021 рік.

Як розповіла Анна Бабенко, начальник відділу освіти громади, до участі в акції з нагоди Всесвітнього дня води долучилися всі 5 навчальних закладів – Бобрицький, Литвинецький, Грищинецький, Потапцівський ліцеї та Козарівська початкова школа. Всі разом вони підготували близько 15 відеоробіт на тему води:

– Ми спеціального не обмежували формат участі для дітей, адже це можливість для кожного проявити свій креатив та бачення теми води. Лише розділили учасників на дві вікові групи – учні молодших класів та «старша школа». Тож у результаті отримали багато цікавих, творчих і різнопланових робіт. Хтось розповів про необхідність раціонально використовувати води, хтось показав як про неї потрібно дбати розчищаючи джерела й потічки, а найменші навіть презентували театралізовану сценку на задану тему. Однак найважливіше, що головний меседж про цінність води донесли всі учасники, за що отримали чудові призи від нашого партнера – кулери!

До речі, подарунки оцінили директори шкіл, які вже повезли їх до своїх навчальних закладів. Так, очільник Бобрицького ліцею Михайло Гончаров, зауважив, що кулери дозволять забезпечити безперебійний доступ до якісної питної води у школі: «До того ж, це новинка для наших дітей, адже по селах ще кулери не набули такого широкого застосування як у містах. Стаємо сучаснішими!»

У свою чергу Світлана Ніколаєнко, керівниця відділу охорони навколишнього середовища Миронівської птахофабрики, відзначила символічність таких подарунків:

– Це дуже показово, що за свою небайдужість до водних ресурсів діти отримали кулери – пристрої, які дозволяють споживати чисту воду й водночас бути ощадливими. Це ніби закріплення знань на практиці! Ми постійно взаємодіємо з громадами Канівщини, з кожною окремо маємо свій план екологічних заходів і приємно, що підростаюче покоління долучається до їх реалізації. Цього разу ми були дійсно вражені активністю і залученістю дітей, а ще їх креативним підходом до висвітлення теми. Це, якраз, і є приклад екологічного виховання з дитинства.

May be an image of 5 людей, люди стоять та у приміщенні

May be an image of 6 людей та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що прийом заявок для участі у конкурсі мікрогрантів «Село. Кроки до розвитку» продовжили.