Мешканця одного із населених пунктів Канівського району засудили до 4 років позбавлення волі із конфіскацією майна за правопорушення проти власності та у сфері обігу наркотичних засобів і психотропних речовин.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Канівського відділення Золотоніської місцевої прокуратури.

Під процесуальним керівництвом Золотоніської місцевої прокуратури завершено судовий розгляд у кримінальному провадженні за обвинуваченням зловмисника у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 185 (крадіжка), ч. 2 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту), ч. 2 ст. 317 (Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Встановлено, що особа, будучи раніше судима, на шлях виправлення та перевиховання не стала та вчинила умисні злочини.

Так, упродовж червня – листопада 2017 року на території Канівського району зловмисник, діючи умисно, проникав на території домоволодінь міста Канева та Канівського району та вчиняв крадіжки, чим заподіяв потерпілим матеріальних збитків понад 27 тис.грн.

Також останній, незаконно придбавав шляхом зривання верхівкові частини рослин коноплі, переносив до свого домоволодіння, просушував їх та зберігав особливо небезпечний засіб – канабіс, до вилучення працівниками поліції. Крім того, надавав приміщення будинку за місцем свого проживання для незаконного виготовлення та вживання наркотичних засобів іншій особі.

Вироком Канівського міськрайонного суду від 13.03.2018 обвинуваченого  визнано винним у вчиненні зазначених вище злочинів та призначено покарання у вигляді 4 років та 1 місяця позбавлення волі з конфіскацією майна  та негайно взято під варту у залі суду.

Нагадаємо нещодавно ми повідомляли, що у Каневі виявили нелегальну автівку.