За збут та зберігання наркотичних речовин до 6 років позбавлення волі засуджено жителя Канева.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію  Канівського відділення Золотоніської місцевої прокуратури.

Так, 28 лютого 2018 року Канівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України відносно жителя м. Канева.

У ході судових засідань встановлено, що вказана вище особа, в м. Каневі, по вул. Ольги Кобилянської, діючи умисно, неодноразово незаконно збувала, за грошові кошти, жителям м. Канева, порошкоподібну речовину, яка згідно з висновком судово-хімічної експертизи являється психотропною речовиною, обіг якої обмежено – амфетамін, яку незаконно придбала у м. Каневі. Слід також додати, що за місцем проживання даної особи проведено обшук у ході якого виявлено, що вказана особа зберігала на території домоволодіння особливо-небезпечний наркотичний засіб канабіс, загальною масою 1880,823 г.

Завдяки принципової позиції прокурорів Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури під час підтримання публічного обвинувачення, Канівським міськрайонним судом Черкаської області засуджено вказану вище особу до реальної міри покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що жительку Канівщини, яка вирощувала коноплю, засуджено до двох років обмеження волі.