Максимально використовуючи сприятливі погодні умови, дорожники проводять аварійний ямковий ремонт для покращення стану дорожнього покриття на автомобільних дорогах державного значення, які проходять територією Черкаської області.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби САД у Черкаській області.

З початку 2021 року підрядні організації Служби автомобільних доріг у Черкаській області ліквідували понад 1700 кв. метрів ямковості.

На дорогах державного значення Черкаської області виконувались роботи з аварійного ямкового ремонту холодним асфальтобетоном на наступних ділянках автомобільних доріг:

- М-05 Київ-Одеса,

- Н-01 Київ-Знам’янка,

- Н-02 /М-06/-Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка,

- Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь,

- Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань,

- Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук,

Аварійний ямковий ремонт виконується за допомогою холодної асфальтобетонної суміші. Її можна використовувати навіть при мінусових температурах. Насамперед ямковий ремонт проводиться на найбільш проблемних ділянках, які найбільше загрожують безпеці дорожнього руху.

Аварійні роботи з ліквідації ямковості - це тимчасовий вимушений захід, який застосовується для усунення деформацій покриття, для забезпечення безпечного руху автотранспорту та захисту дорожнього одягу від подальшого руйнування.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Обирайте безпечний швидкісний режим та не здійснюйте небезпечних маневрів, проїжджаючи ділянки доріг, вражені ямковістю.

May be an image of дорога

May be an image of дорога та природа

May be an image of одна або кілька осіб, люди стоять та дорога

May be an image of просто неба

May be an image of сніг та дорога

May be an image of 1 особа та просто неба

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що провалля в асфальті утворилося на одній із центральних вулиць Канева.