Під час проведення операції «Акциз-2019» із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей підакцизної групи (дизельне паливо та бензин) в кількості на суму 1 млн. 822 тис. грн.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Головного управління ДФС у Черкаській області.

За повідомленням оперативного управління головного управління ДФС у Черкаській області в рамках проведення операції «Акциз-2019» співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Черкаської області було встановлено підприємство, яке здійснювало на власних АЗС зберігання і реалізацію пально-мастильних матеріалів (дизельне паливо та бензин)без необхідних дозвільних документів.

Такими діями підприємство порушило вимоги ст. 3 та ст. 4 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» від 06.09.05 за № 2806 IV.

За результатами оглядів, проведених на АЗС, із незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання товарно-матеріальних цінностей підакцизної групи (дизельне паливо та бензин) в кількості 61 тонна 806,77 літри на суму 1 млн. 822 тис. 836,52 грн.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Золотоноші незаконно передали у приватну власність гуртожиток площею майже 3 тис.кв.м.